منتخب تحریریه


لیست قیمت حمل خودرو با قطارسال 96

طبق اعلام شرکت رجاء در حال حاضر حرکت قطارهایی که توانایی حمل خودرو دارند در ۳۰ مسیر متفاوت انجام می‌گیرد و به دنبال آن نرخ‌هایی برای جابه‌جایی این خودروها در نظر گرفته شده که در ازای مسافت حمل خودرو متفاوت است.
ادامه مطلب >>

مسیر و ایستگاههای قطار حومه ای ایران

دانستن و داشتن آگاهی از خطوط ریلی موجود و فعال در کشور این امکان رابه شما می دهد تا با تنوع بیشتری دست به انتخاب بزنید. در این مقاله کلیه مسیرهای ریلی حومه کشور را جهت اطلاع شما آورده ایم . با تراول اینتر همراه باشید.
ادامه مطلب >>


قوانین و قیمت عوارض خروج از کشور

هر فرد ایرانی جهت خروج از کشور می بایست مبلغی را بعنوان عوارض خروج از کشور بپردازد. در این مقاله به بررسی قوانین ومقررات پرداخت عوارض خروج از کشور، شرایط معافیت از پرداخت عوارض خروج از کشور،قیمت عوارض خروج از کشور در سال 96 و محلهای پرداخت عوارض خروج از کشور خواهیم پرداخت.اگر قصد مسافرت به خارج از کشور را دارید پس با ما همراه باشید.
ادامه مطلب >>

خرید بلیط اتوبوس ارومیه وان

بعضی ازهمسایگان کشو ترکیه ترجیح میدهند به جای خریدبلیط اتوبوس از وسیله شخصی خود برای مسافرت استفاده کنند.این کار شاید گزینه راحتی برای مسافرت به ترکیه باشد ولی معایبی نیزشامل خستگی راننده دراثررانندگی طولانی،عدم اطمینان راننده به مسیرهای جدیدوعومل جانبی دیگرهمراه داشته باشد . بنابراین میتوانید به راحتی از شهر خود وتنها با چند کلیک بلیط اتوبوس به کشورترکیه راتهیه کنید.
ادامه مطلب >>

پایانه های مسافربری اتوبوس اصفهان

سهم بیش از ۹۰ درصد حمل ونقل برون شهری به شرکت های مسافربری واقع در ۴پایانه کاوه در شمال، صفه در جنوب، جی در شرق ، زاینده رود در غرب شهراصفهان اختصاص یافته است. بهسازي و نوسازي كامل ۴ پايانه مسافربري شهر همراه با افزايش خدمات ارائه شده به مسافرين کاهش سن ناوگان برون شهری با سن کمتر از ۲ سال و به عنوان جوان ترین ناوگان کشور شناخته شده است.
ادامه مطلب >>وظایف راننده قطار( لوکوموتیوران )

وظیفه یک راننده قطار جابجایی مسافر ویا باربرروی شبکه ریلی راه آهن می باشد. همچنین جابجایی لوازم وتجهیزات مهندسی به مکانهای مربوطه جهت ساخت وساز و... . در این مقاله با وظایف لوکوموتیوران بیشتر آشنا خواهیم شد. پس با تراول اینتر همراه باشید.
ادامه مطلب >>