خطرناک ترین مناطق دیدنی جهان


مناطق طبیعی و توریستی خطرناکی در سرتاسر جهان وجود دارند که شما با دیدن آنها به شدت تحت تاثیر قرار میگیرید .این محیط ها برای افرادی که دارای مشکلات قلبی هستند مناسب نیستند. اما اگر دوست دارید گشت و گذارو دیداری با این مکانها داشته باشد بد نیست اطلاعاتی راجب به آنها داشته باشید.

خطرناک ترین مناطق دیدنی جهان

ما همیشه توصیه می کنیم که برای سفر به این مناطق توریستی  با راهنماهایی که اشراف کامل دارندهمراه باشید. زیرا حوادثی که ممکن است به وجود بیایند هرگز قابل جبران نیست!!! با این حال این مناطق به قدری شگفت انگیز هستند که در تمامی زندگی خود آنها را فراموش نخواهید کرد.بهتر است تصاویر این مناطق را ظبط کنید چون ممکن است هنگامی که برای دوستان خود تعریف میکنید باور نکنند!!! شاید تا بحال حتی فکر رفتن به این مناطق هم به ذهنتان خصور نکرده باشد.و همیشه برای تعطیلات و مسافرت ترجیح داده اید که با تهیه آسان بلیط و یا رزرو بلیط آسان، رزرو هتل در مناطق دیدنی معروف و...اوقات فراغت خود را پرنموده اید.اما بعضی افراد ترجیح میدهند به جای مناطق توریستی راحت مثل موزه ها و بناهای معماری معروف ، محیط های خطرناک و یا مکان های مهیج توریستی  را انتخاب کنند.در زیر برخی ارز این مناطق را مشاهده میکنید.

نروژ- خطرناکترین گرداب جهان

در اینجا، قوی ترین شدت جریان آب  در جهان را پیدا می کنیم، به خصوص هنگامی که جریان جزر و مد افزایش می یابد. ما توصیه می کنیم که دراین آب ها در زمانی که وضعیت خیلی خطرناک است حرکت نکنید. این سناریو زیبا و خطرناک در حدود 30 کیلومتر از  شهر Bodo در  نروژ قرار دارد.

غار Gouffre Berger   در فرانسه - که همچنین به "غار مرگ" مشهور است. این غار بیش از 1200 عمق دارد و دریاچه ای باورنکردنی دارد. بسیاری از افرادی که از آن بازدید کرده اند جان خود رااز دست داده اند. این به این دلیل است که اگر باران و سیل به درون غار راه پیدا کند هر کسی که در داخل غار است، به دام میافتد!!!.

 

  Rock Preikestole   در نروژ -  فقط برای کسانی که سرگیجه ندارند توصیه میشود!
با ارتفاع بیش از 600 متر.ما توصیه می کنیم اگر سرگیجه طولانی ندارید،از این مکان بازدید کنید . اینجامعروف ترین محل سنگی بین دو تخته سنگ است و  گرفتن تصویراز اینجا ضروری است!

Blue Hole   در Belize زیبا، اما بسیار خطرناک

شاید زیبایی این مکان تنها به دلیل خطرناک بودن آن است. فشار بیش از حدآب می تواند هر کسی که بخواهد زیبایی آن را بررسی کند، به دام مرگ بیاندازد.

 

K2 در هیمالیا کوهستانی که کوهنوردان برای آن احترام ویژه ای قائل هستند:

کوه نوردان می گویند خطرناک ترین منطقه صعوددر جهان این مکان است. تنها 300 کوهنورد تاکنون توانسته اند به این مکان صعود کنند و می گویند که یکی از چهار کوهنوردان درتلاش برای رسیدن به آنجا جان خود را از دست داده اند.

Darvaza Crater  در ترکمنستان که به نام "دروازه جهنم" معروف است.

نمایش این شعله ها به "دروازه های جهنم" مشهور است و حدود 60 متر طول و 20 عمق دارد. گفته میشود که این محل نخستین بار توسط گروهی از زمین شناسان اتحاد جماهیر شوروی در دهه 70کشف شد که تصمیم داشتند یک شعله را روشن کنند!!!!

Nature Reserve Tsingy  در ماداگاسکار- جنگل سنگ های چاقویی که ممکن است بسیار مهلک و کشنده باشد

این جنگل منحصر به فرد سنگی برای افرادی که به راحتی در پیدا کردن مسیرگمراه می شوند، مناسب نیست، فقط افراد محلی که با خیال راحت میتوانند از آن گذر کنند جای زیبایی و دلنشینی است.

El Salto de Tequendama   در کلمبیا که به  دریاچه مرگ معروف است.

این آبشار حدود 153 متر ارتفاع دارد، بسیاری از مردم این مکان شگفت انگیز را برای خودکشی انتخاب می کنندکه  بسیارخطرناک ولی جذاب و جادویی است.

دره مرگ در شیلی یکی از بیابان های نامهربان !!!!!

عبور از این بیابان یک شاهکار واقعی است. به دلیل این مشکل، در گذشته بسیاری از مردم در تلاش برای عبور از آن جان خود را از دست داده اند.بنابراین به دره مرگ شهرت یافت.دیدگاه خود را بنویسید