بلیط قطار


بلیط های قطار یک راه بسیارعالی برای سفر بین مقصدهای کوتاه وطولانی میباشند. کافیست تنها  مقصد منحصر به فرد خود را انتخاب کنید و به راحتی پس از تهیه بلیط قطاراز مسافرت با آن لذت ببرید.

بلیط قطار

اغلب قطارهای داخل شهری و زیر زمینی در شهرهای مختلف جهان هر نیم ساعت گذر میکنند ، و این باعث می شود که شما آماده  سفر در مسیرهای  ایده آل خود برای هر برنامه سفر باشید. بلیط قطارالکترونیکی نیز با قیمت مناسب در اکثر وب سایت های فروش آنلاین بلیط قطارموجوداست و به عنوان بلیط الکترونیکی قطارارائه می شود و اغلب شامل رزرو صندلی قطار برای یک یا چند نفر میباشد، بنابراین شما می توانید کاملاآماده باشید!
با ارائه انواع مختلفی از مقصد، شما می توانید بلیط قطار را برای حمل و نقل داخلی و بین المللی در سراسر اروپا و فراتر از آن خریداری کنید. به عنوان مثال، طیف کاملی از مسیرهای اسپانیا، ایتالیا و بریتانیا  توسط  e-ticket در وب سایت raileurope ارائه شده است، این به این معنی است  که تا رسیدن به مادرید، بارسلونا، فلورانس به رم و لندن به ادینبورگ فقط چند کلیک فاصله دارید!!!

در ایران نیز شبکه راه آهن در حال توسعه است.شبکه راه آهن همگرا در شهرتهران وجود دارد و تمام بخش های عمده کشور را به هم متصل می کند. شهرهای اصفهان و شیراز در سال 2009 توسط ریل را ه آهن به تهران پیوستند. ادامه گسترش این خط به بوشهر و بندرعباس نیزبرنامه ریزی شده است. مهمتر از همه، ایران در تقاطع راههای حمل و نقل ازشرق و غرب و شمال و جنوب فعال است .خطوط راه آهن غربی   Razi–Kapikoi ایران را به ترکیه پیوند می دهد.. مسیرهای راه آهن جنوب ،تهران را به بنادر خلیج فارس بندر امام و بندرعباس متصل می کند. و بخشی از کریدور شمال و جنوب به مرزروسیه و اسکاندیناوی است.  کریدور شمال شرق به مشهد متصل می شود برای خطوط کشورهای ترکمنستان، ازبکستان، تاجیکستان، قرقیزستان و قزاقستان، این خط دسترسی به دریا را فراهم می کند. در ایران نیز خرید بلیط قطار با وجود وب سایتهای فروش بلیط آنلاین ، در سالهای اخیربسیار آسان شده است.یکی از این وب سایت ها تراول اینتر میباشد که خرید بلیط قطار ، بلیط اتوبوس ، بلیط هواپیما را بسیار راحت کرده است.فقط با چند کلیک کافیست وارد سایت شده و حتی با استفتده از گوشی و تبلت نیز میتوانید در عرض چند ثانیه بلیط مورد نظر به مکان دلخواهتان را پیدا کنید.
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید