کاهش هزینه سفرهای تجاری در آمریکا


محققان آمریکایی بر این باورند سه هزینه اصلی و قابل کنترل در سالهای اخیر،هزینه های مسافرت ، سرگرمی و هزینه سفرهای تجاری هستند که معمولا این هزینه ها بطورسالانه در حال افزایش میباشند. انجمن ملی گردشگری (سفری تجاری) ایالات متحده آمریکا (NBTA)  The National Business Travel Association    پس ازبررسی های لازم  پیش بینی کرد که میانگین افزایش هزینه های هواپیما از 6 تا 10 درصد ، نرخ افزایش قیمت هتل 5 تا 7 درصد و افزایش نرخ کرایه خودرو 5 تا 7 درصد در سال است.

کاهش هزینه سفرهای تجاری در آمریکا

مسافرت برای کارکنان شرکت های تجاری امری ضروری است بنابرین بیشتر کمپانی ها در جستجوی راهکارها یی برای کاهش هزینه های سفر کارکنان خود میباشند.در ادامه راهکارهایی را میبینید که به شما کمک میکند که صرفه جویی های لازم را درراستای مسافرت های تجاری داشته باشید.

انجمن ملی گردشگری آمریکا در یک بررسی اعلام کرد که یکی از شرکت های تجاری به ازای رزرو بلیط هواپیما و رزرو هتل و کرایه خودرو برای کارکنان خود در ازای 1000 سفر تجاری حدود   302000 دلار صرفه جویی مالی داشته است!همچنین تحقیقات نشان داد که 90 درصد کارکنان این شرکت از رضایت کامل برخوردار بودند.

راهکار بعدی حداکثر استفاده از فن آوری رزرو بلیط آنلاین میباشد .رزرو بلیط آنلاین می تواند هزینه های سرویس مالیاتهای سفر را کاهش دهد. 42  درصد از شرکت های مورد بررسی   NBTAدر حال برنامه ریزی برای استفاده ازتکنولوژی ابزار سیستم رزرو آنلاین میباشند.

راهکاردیگر جهت صرفه جویی در هزینه مسافرت در آمریکا، مذاکره با مدیران آژانس های مسافرتی و استفاده از خدمات آژانس میباشد.در راستای این سیاست آژانس ها با در نظر گرفتن این واقعیت که کارکان شرکت ها در مقاطع زمانی خاصی همیشه وجود دارند میتوانند خدمات ویژه ای ارائه دهند، که طبق بررسی ها 56 درصد صرفه جویی در هزینه برای برخی شرکت ها به همراه داشته است.

راهکار بعدی استفاده از کمک های کارشناسان مسافرتی بین المللی است.این کارشناسان می توانند تا حد زیادی هزینه های پیچیده را کاهش دهد.آمارهای نشان داده شده کاهش هزینه  2100دلار در هرپرواز و به صور متوسط 950 دلار در هر سفر تجاری بوده است.

کاهش هزینه سفرهای تجاری در آمریکا

در ایران نیز راهکار هایی جهت مسافرت های ارزان وجود دارد.شما مسافران محترم با بهره گیری از این استراتژی میتوانید هزینه سفر خود را کاهش دهید.

1.بلیط ارزان تهیه کنید! وب سایت هایی وجود دارندکه بلیط های ارزان قیمت ایرلاین های مختلف،بلیط های لحظه آخر،بلیط های ارزان هواپیما ، بلیط ارزان قطار و بلیط ارزان اتوبوس را به شما پیشنهاد میدهند.

2.مسافرت گروهی داشته باشید. مسافرت با تعداد افراد زیاد و یا تورهای تفریحی تجاری هزینه ها را کاهش میدهد.اگه مسافرت تجارت و یا تفریحی دارید بهتر است با متخصصان این زمینه مانند کارشناسان ،شرکت های خدمات گردشگری و توریستی مشاوره داشته باشید.این شرکتها میتوانند شما را جهت خرید بلیط ، رزرو هتل ، کاهش هزینه های اضافی سفر و ...مشاوره دهند. شرکت آداک سفر پایا یکی از شرکت های معتبرخدمات مسافرت هوایی و جهانگردی در ایران میباشد که با ارائه مشاوره رایگان در این زمینه ارزان ترین قیمت ها را به شما ارائه میدهد.سایت تراول اینتر که متعلق به شرکت آداک سفر پایا است این امکان را به شما میدهد که بلیط های قطار ، بلیط هواپیما و بلیط اتوبوس را یکجا در این سایت ببینید.سایت تراول اینتر دارای مجورز از سازمان هواپیمایی کشوری بوده و این امکان را فراهم میکند که با اطمینان خاطر خرید بلیط را انجام دهید . سایت تراول اینتر با پشتیبانی 24 ساعته در راستای تحقق اهداف خود یعنی خدمات بدون عیب و نقص در خدمت شما کاربران  گرامی میباشد.لازم به ذکر است امکان خدمات سرویس اخذ ویزا ، رزرو هتل   فروش تورهای داخلی و خارجی نیز در سایت تراول اینتر وجود دارد.دیدگاه خود را بنویسید