چگونه می توانم ارزان ترین و راحت ترین پرواز را پیدا کنم؟


فقط کافی است قدری انعطاف پذیر بوده و با دقت و حوصله بیشتری در جستجوی خرید بلیط باشید.خودتان را محدود به تاریخ و ساعت خاص نکنید.در زیرنکاتی رامیخوانید که قبل از خرید بلیط هواپیما باید به آنها توجه کنید :

چگونه می توانم ارزان ترین و راحت ترین پرواز را پیدا کنم؟

 هنگامی که یک شرکت هواپیمایی چارتر کننده ، تصمیم می گیرد که صندلی های اضافی خودرا با قیمت های ارزان تربه فروش برساند،تنها یک جستجو کننده هوشمند وب سایت می تواند از این فرصت به نفع خود استفاده کند!شما درطول سفر احساس رضایت بیشتری نسبت به شخصی که درهمان سفر با شماست دارید،زیرااو هزینه خیلی بیشتری برای خرید بلیط درهمان مسیرپرداخت کرده است!ممکن است در حین خرید بلیط هواپیما با اصطلاح بلیط چارتر و بلیط سیستمی هواپیما برخورد کنید و کنجکاو شوید خرید بلیط چارتر چه تفاوتی دارد.

آشنایی با مفاهیم بلیط چارتری

کلمه چارتر به معنی دربست اجاره کردن است و تنها محدود به فروش بلیط هواپیما نیست بلکه شامل بلیط قطار و بلیط اتوبوس نیز میشود.بعضی شرکت های خدمات گردشگری تمام یا بخشی از صندلی های شرکت های هواپیمایی را برای مسیرهای معین خریداری میکنند.در این حالت به شرکت هواپیمایی چارتردهنده و به آژانس اجاره کننده چارتر کننده میگویند.در این شرایط شما بلیط را مستقیم از آژانس چارتر کننده میخرید.بنابراین با توجه به زمان پرواز، قیمت این بلیط ها متغیر است و معمولا درتاریخ های نزدیک پرواز ارزان تر به فروش میرسد. اما باید به این نکته توجه داشته باشیم که مشکلاتی نیز در خرید بلیط چارتر وجود دارد مانند عدم وجود پروازی با آن مشخصات، ویا حتی نبودن اسم مسافر در لیست پرواز! که این مشکلات در اثر خرید بلیط از سایت های فروش بلیط غیرمعتبربه وجود میاید. توجه داشته باشید که بلیط های چارتری غیر قابل استرداد هستند.

علاوه بر پروازهای چارتری ، پروازهای سیستمی هم در خطوط هوایی و هم در آژانس های خدمات گردشگری به فروش میرسد.بر خلاف بلیط چارتری ، بلیط های سیستمی بر اساس قوانین سازمان هوایی کشوری قابل کنسل شدن میباشند.آژانس هوایی آداک سفر با سابقه درخشان در صنعت گردشگری و مجوزهای رسمی، ارائه دهنده خدمات فروش بلیط چارتری و سیستمی میباشد.

آژانس هواپیمایی و جهانگردی آداک سفر یکی از فروشنده های معتبر پرواز چارتری میباشد و با ارائه خدمات مفید و معتبر در زمینه سفرهای هوایی و زمینی و با بهره گیری از تکنولوژی الکترونیکی و کادر متخصص به شما کمک میکند تا تنها با چند کلیک وارد سایت تراول اینترشده و بلیط مورد نظر خود را خریداری کنید.این سامانه دارای اطلاعات کامل در زمینه خطوط هوایی و زمینی ایران و جهان میباشد و به کابران خود اطمینان میدهد که با آرامش وامنیت کافی بلیط خود را خریداری کنند. سایت تراول اینتر با هدف ارائه خدمات نوین در صنعت گردشگری سالهاست در زمینه فروش بلیط چارتری هواپیما فعالیت دارد.مزیت خرید بلیط چارتر در سایت تراول اینتر این است که به دلیل همکاری با شرکت های چارتر دهنده معتبر با اطمینان بالایی بلیط چارتر را تهیه میکنید.علاوه بر خرید بلیط چارتر هواپیما شما مسافران محترم میتوانید بلیط قطار و بلیط اتوبوس را نیز سایت تراول اینتر خریداری نمایید. سایت تراول اینتر با پشتیبانی 24 ساعته در راستای تحقق اهداف خود یعنی خدمات بدون عیب و نقص در خدمت شما مسافران محترم میباشد.لازم به ذکر است امکان خدمات سرویس اخذ ویزا ، رزرو هتل ، فروش تورهای داخلی و خارجی نیز در سایت تراول اینتر وجود دارد.  دیدگاه خود را بنویسید