خرید بلیط اتوبوس ارومیه وان


بعضی ازهمسایگان کشو ترکیه ترجیح میدهند به جای خریدبلیط اتوبوس از وسیله شخصی خود برای مسافرت استفاده کنند.این کار شاید گزینه راحتی برای مسافرت به ترکیه باشد ولی معایبی نیزشامل خستگی راننده دراثررانندگی طولانی،عدم اطمینان راننده به مسیرهای جدیدوعومل جانبی دیگرهمراه داشته باشد . بنابراین میتوانید به راحتی از شهر خود وتنها با چند کلیک بلیط اتوبوس به کشورترکیه راتهیه کنید.

خرید بلیط اتوبوس ارومیه وان

با توجه به فروش بلیط اتوبوس خارجی در سایت تراول اینترمسافران محترم به راحتی میتوانند بلیط اتوبوس وان راخریداری نمایند . مزایای خرید اینترنتی بلیط اتوبوس کاهش هزینه های اضافی مراجعه به مراکز فروش بلیط ، انتخاب دلخواه صندلی ،آگاهی از زمان حرکت روز و ساعت کلیه اتوبوسها ، آگاهی از امکانات اتوبوسهای VIP  و غیره میباشد.سایت تراول اینتر این امکان را ایجاد میکندکه در مدت زمان چند ثانیه وارد سایت شده و گزینه خرید بلیط اتوبوس را انتخاب نمایید.کافیست شهرمبدا و مقصد و تاریخ حرکت را تایپ کنید.درهرجایی که هستید حتی با گوشی یا کامپیوتر و یا لپ تاپ میتوانید وارد سایت تراول اینتر شده شده و از امکانات آن به سادگی استفاده کنید.

شهر وان

شهر وان در ساحل جنوب شرقی دریاچه ون، بزرگترین دریاچه در ترکیه ، پایتخت شهراروارتان (1000 سال قبل از میلاد مسیح) بود. شهر وان  توسط پادشاه اورارتین در قرن نهم میلادی ساخته شد  که80 متر بالاتر از سطح دریاچه قرار دارد. امروزه در این منطقه قدیمی وان ساختارهای تاریخی از دوره سلجوقی و عثمانی وجود دارد. مصنوعات اوراسیایی که دراین منطقه یافت می شوند در یک مجموعه غنی در موزه باستان شناسی در وان نگهداری میشوند .

خرید بلیط اتوبوس ارومیه وان

دریاچه وان

دریاچه وان در منظقه زیبایی های آناتولی شرقی واقع شده است. کوه ها، سواحل، جزایر، آبشارها و بافت های جغرافیایی مربوط به سنین مختلف عمر زمین در اطراف دریاچه وان به چشم میخورد.آب و هوای این شهر 28 درجه سانتی گراد، سرعت  باد 13 کیلومتر بر ساعت، رطوبت 35٪میباشد.شما نیز میتوانید برای مسافرت به شهر وان برنامه ریزی کرده و با خرید بلیط اتوبوس مراکز دیدنی این شهر را از نزدیک ببینید. فاصله بین دو شهر ارومیه  و وان   289  کیلومترمیباشد.بطور متوسط و میانگین ، رانندگان اتوبوس مسیر ارومیه  به وان   را حدود 6 ساعت طی مینمایند که معمولا بصورت تقریبی یک ساعت تشریفات گمرکی زمانبر است. قیمت بلیط اتوبوس ارومیه  به وان  70000 تومان با اتوبوسهای 25 نفره vip  می باشد.علاوه بر بلیط ارومیه  به وان  شما میتوانید در سایت تراول اینتربلیط اتوبوس در مسیرهای تهران به تفلیس ، تهران به ایروان  ، تهران به استانبول  را نیز تهیه نمایید. لازم به ذکر است تور هوایی وان ، تور زمینی  و رزرو هتل شهر وان در آژانس آداک سفر با کیفیت و قیمت مناسب فروخته میشود.امکان خدمات سرویس اخذ ویزا ، رزرو هتل   فروش تورهای داخلی و خارجی نیز در سایت تراول اینتر وجود دارد.      

چند کلیک تا مقصد......

خرید بلیط اتوبوس ارومیه وان

 

خرید بلیط اتوبوس ارومیه به وان ترکیه
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید