بلیط اتوبوس سلیمانیه عراق


امروزه صرفه جویی در زمان یکی از مهمترین نکات ضروری زندگی در جوامع پیشرفته میباشد.خرید بلیط اتوبوس به صورت سنتی ملزم به حضور در ترمینال ها و مراکز فروش بلیط اتوبوس بود که گاها مواردی شامل عدم آگاهی کافی ازخدمات سرویس دهی سیستم حمل و نقل,هدر رفتن هزینه ، زمان و غیره را به دنبال دارد.

بلیط اتوبوس سلیمانیه عراق

امروزه بلیط الکترونیکی سختی تهیه بلیط را برای مسافران آسان کرده است. استرداد بلیط اتوبوس به صورت آنلاین، اطلاع از امکانات اتوبوسهای   VIP ، امکان برخورداری از تخفیفات خرید ، اطلاع از تمامی زمانهای حرکت اتوبوسها، انتخاب شماره صندلی توسط مسافر و ...از جمله مزایای خرید بلیط اتوبوس به صورت آنلاین میباشد. با توجه به فروش بلیط اتوبوس خارجی در سایت تراول اینترمسافران محترم به راحتی میتوانند بلیط اتوبوس سلیمانیه راخریداری نمایند. نظر به قدمت کشورعراق، سلیمانیه یک شهر بسیار جوان است. این شهردر سال 1784 توسط ابراهیم پاشا بابان، یکی از شاهزادگان کردی به عنوان پایتخت تاسیس شد. از آن زمان تاکنون این شهر به عنوان سرمایه فرهنگی کردستان عراق محسوب میشود وزادگاه فیلسوفان، شاعران  و نویسنده گان گوناگونی بوده است. اهمیت آن تنها محدود به عراق نیست، بلکه برای کل منطقه کردستان که بخشی از ترکیه، سوریه و ایران را نیز شامل می شود ،میباشد. ارتفاع این شهر 882 متر،دمای هوا 42 درجه سانتی گراد، وزش باد با سرعت 14 کیلومتر بر ساعت، رطوبت 8٪ و جمعیت  963،390 میباشد.از جمله مکانهای دیدنی سلیمانیه  میدان آزادی (میدان سارا) ، موزه  Amnasuraka ، چوی لند، پارک تفریحی آزادی و ...میباشد.

فاصله بین دو شهر تهران  و سلیمانیه   742  کیلومترمیباشد.بطور متوسط و میانگین ، رانندگان اتوبوس مسیر تهران به سلیمانیه  را در16 ساعت طی مینمایند که معمولا بصورت تقریبی یک ساعت تشریفات گمرکی زمانبر است. قیمت بلیط اتوبوس تهران به سلیمانیه 100000 تومان با اتوبوسهای  25   نفره vip  می باشد.علاوه بر بلیط تهران سلیمانیه شما میتوانید در سایت تراول اینتربلیط اتوبوس در مسیرهای تهران به تفلیس ، تهران به ایروان  ، تهران به استانبول  را نیز تهیه نمایید. لازم به ذکر است تور هوایی سلیمانیه ، تور زمینی  و رزرو هتل سلیمانیه در آژانس آداک سفر با کیفیت و قیمت مناسب فروخته میشود.امکان خدمات سرویس اخذ ویزا ، رزرو هتل ، فروش تورهای داخلی و خارجی نیز در سایت تراول اینتر وجود دارد.

با پیشرفت علم الکترونیک و کامپیوتر بدون شک خرید بلیط آنلاین از جایگاه ویژه ای برخوردار شده است .سایت تراول اینتر با سالها تجربه در تجارت الکترونیک این امکان را فراهم می آورد که تنها با چند کلیک وارد فضای این سایت شده و به آسانی با وارد کردن مبدا ، مقصد و تاریخ حرکت، بلیط اتوبوس سلیمانیه را خریداری کنید.

خرید بلیط اتوبوس تهران به سلیمانیه عراق
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید