بلیط اتوبوس آنکارای ترکیه


امروزه به دلیل مشغله زیاد به ندرت کسی را میتوان پیدا کرد که تمایل داشته باشد وقت زیادی را صرف خرید بلیط اتوبوس کند.مراجعه به ترمینالهای اتوبوسرانی یا مراکز فروش بلیط اتوبوس، معمولا زمانبربوده و حتی مسافران اطلاعات دقیقی از خدمات سرویس ها وامکان  تصور فضای داخل اتوبوس و چیدمان صندلی ها را ندارند، و این موضوع سردر گمی مسافران را به دنبال خواهد داشت.

بلیط اتوبوس آنکارای ترکیه

امروزه بلیط الکترونیکی سختی تهیه بلیط را برای مسافران آسان کرده است. فضای داخل سایت و با محیط گرافیکی ساده و در عین حال زیبا و کارآمد نظر متقاضیان را جلب مینماید. سایت تراول اینتر با محیط سرگرم کننده و منو های زیبا امکان خرید بلیط اتوبوس را به سادگی فراهم میآورد .چه با گوشی و چه با کامپیوتربه راحتی میتوانید وارد فضای سایت تراول اینتر شوید.بعد از چند ثانیه میتوانید جذب محیط سایت شده و جستجو را شروع کنید .کافیست مبدا ، مقصد و تاریخ سفر را تایپ کنید.با توجه به فروش بلیط اتوبوس خارجی در سایت تراول اینترمسافران محترم به راحتی میتوانند بلیط اتوبوس آنکارا را خریداری نمایند. آنکارا، پایتخت جهانگردی ترکیه، در منطقه آناتولی مرکزی کشورقرار دارد و مرکزهنرهای نمایشی است. خانه اپرا و باله دولتی، ارکستر ملی و چندین گروه تئاتر ملی ، مقبره کمال آتاتورک، نخستین رئیس جمهور ترکیه، که در سال1923  آنکارا را به عنوان پایتخت معرفی کرد، در این شهر وجود دارد.آب و هوای این شهر معمولا 32 درجه سانتی گراد ، سرعت  باد 2 کیلومتر بر ساعت و  رطوبت 22٪ میباشد.

فاصله بین تهران و آنکارا

فاصله بین پایتخت دو شهر تهران و آنکارا  2085 کیلومترمیباشد.بطور متوسط و میانگین رانندگان اتوبوس مسیر تهران به آنکارا رادر 27 ساعت طی مینمایند که معمولا بصورت تقریبی یک ساعت گمرکی زمانبر است.

بلیط اتوبوس آنکارای ترکیه

قیمت بلیط اتوبوس تهران به آنکارا

قیمت بلیط اتوبوس تهران به آنکارا 240000 تومان  با اتوبوسهای 25 نفره vip  می باشد.علاوه بر بلیط اتوبوس آنکارا شما میتوانید در سایت تراول اینتربلیط اتوبوس در مسیرهای تهران به تفلیس ،تهران به استانبول ، تهران به سلیمانیه را نیز تهیه نمایید.نکته قابل توجه اینکه امکان سرویس دهی به کشورهای اروپایی و فروش انواع تورها نیز در سایت تراول اینتر وجود دارد.اطلاعات خدمات گردشگری و امکان اخذ ویزا نیز در این سایت وجود دارد. لازم به ذکر است تور هوایی آنکارا ، تور زمینی  و رزرو هتل آنکارا در آژانس آداک سفر با کیفیت و قیمت مناسب فروخته میشود. 

خرید بلیط اتوبوس تهران به آنکارا
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید