بلیط اتوبوس استانبول ترکیه


امروزه بلیط الکترونیکی سختی تهیه بلیط را برای مسافران آسان کرده است.با توجه به فروش بلیط اتوبوس خارجی در سایت تراول اینترمسافران محترم به راحتی میتوانند بلیط اتوبوس استانبول را خریداری نمایند.

بلیط اتوبوس استانبول ترکیه

استانبول یکی از شهرهای  بزرگ در ترکیه است که در قسمتی ازاروپا و آسیا واقع شده است.  این شهر قدیمی ، تأثیرات فرهنگی امپراتوری های بسیاری را نشان می دهد که در آن زمان حکومت کردند.. هر سال تقریبا 12 میلیون بازدید کننده خارجی به استانبول وارد میشوند. پنج سال پس از آنکه پایتخت فرهنگی اروپا نامیده شد، پنجمین مقصد گردشگری جهان  گردید. استانبول دارای سومین مترو قدیمی جهان میباشد. این سیستم مترو در سال 1875 پس از آین که در لندن و نیویورک در سال 1863 و 1868 ساخته شد، ایجاد شده  و 573 متر طول دارد و در منطقه بیوگلو واقع شده است.

بلیط اتوبوس استانبول ترکیه

 فاصله بین دو شهر تهران واستانبول

 فاصله بین دو شهر تهران واستانبول  2445    کیلومترمیباشد. بطور متوسط و میانگین ، رانندگان اتوبوس مسیر تهران به استانبول  رادر33 ساعت طی مینمایند که معمولا بصورت تقریبی یک الی یک ونیم ساعت تشریفات گمرکی زمانبر است.

قیمت بلیط اتوبوس تهران به استانبول

قیمت بلیط اتوبوس تهران به استانبول 250000 تومان با اتوبوسهای 25 نفره vip  می باشد. علاوه بر استانبول شما میتوانید در سایت تراول اینتربلیط اتوبوس در مسیرهای تهران به تفلیس ، تهران به ایروان  ، تهران به سلیمانیه را نیز تهیه نمایید.لازم به ذکر است تور هوایی استانبول ، تور زمینی  و رزرو هتل استانبول در آژانس آداک سفر با کیفیت و قیمت مناسب فروخته میشود.امکان خرید بلیط اتوبوس در سایت  تراول اینتر برای مسافران محترم فراهم شده است.با وارد کردن مبدا و مقصددر وب سایت تراول اینتربهترین و ارزان ترین بلیط های اتوبوس را میتوانید تهیه کنید.با ورود به سایت تراول اینتر امکان مشاهده فضای چیدمان صندلی ها وجود دارد.با انتخاب مناسب صندلی ها نگران نشستن در صندلی دلخواه خود نباشید.

خرید بلیط اتوبوس تهران به استانبول ترکیهدر صورتی که این مطلب برایتان مفید بوده است میتوانید آن را به اشتراک بگذارید یا به این صفحه امتیاز دهید.


مطالب مرتبط

نظرات کاربران

  • alireza.s1396/10/22

    سلام من مقداری بار دارم برای استانبول و حدود 300 کیلو (30کارتن) هست ضمنا دارو هست و محلول دیالیز هست لطفا راهنمایی کنید

    • پاسخ مدیر

      لطفا با شرکت مسافربری مربوطه تماس گرفته واطلاعات لازم را کسب نمایید.

پرسش و پاسخ تکمیلی