بزرگترین هتل دنیا


دبی دیگر به عنوان قطب مهمی از ساخت بزرگترین سازه ها محسوب نمی شود زیرا عربستان سعودی تا آخر سال 2017 بزرگترین هتل دنیا را خواهد ساخت.

بزرگترین هتل دنیا

هتل "ابراج کویدی" در منطقه منافیا در ناحیه مرکزی مکه ،  فقط در2.2 کیلومتری جنوب کعبه درعربستان واقع شده است. هتل ابراج کویدی که از آن بعنوان بزرگترین هتل دنیا یاد میشود در ارتفاع بالایی قرار دارد و  10،000 اتاق ، 70 رستوران، سالن غذا، ایستگاه اتوبوس، مرکز خرید، مرکز کنفرانس و سالن رقص را نیز دارد. هتل علاوه بر پنج طبقه که به طور کامل به خانواده سلطنتی سعودی اختصاص دارد، شامل 12 برج است که در اطراف یک گنبد عظیم قرار دارد. هزینه های پیش بینی شده برای ساختن بزرگترین هتل جهان حدود 3،6 میلیارد دلار است که توسط گروه دارالحمانه طراحی شده است و  وزارت دارایی عربستان هزینه ساخت این هتل را پرداخت میکند. این هتل دارای یک طبقه بی نظیر و  لوکس برای مسافران عربستان است. هتل ابراج کویدی بلند 45 طبقه نیز قصد دارد تا چهار سکوی فرود هلیکوپتر را داشته باشد.

با توجه به ابعاد بی نظیر آن شامل  ارتفاع ، موقعیت وایجاد سبک معماری خاص ، این ساختمان رابه عنوان نقطه عطفی با کارایی چند منظوره و کاملا مدرن و جهانی برای کاربران آن نموده است..این پروژه دارای مجتمع مسکونی و تجاری و تمام خدمات مرتبط با آن را برای بازدیدکنندگان کعبه مقدس ارائه خواهد کرد.

 

بزرگترین هتل دنیا

 

بزرگترین هتل دنیا

بزرگترین هتل دنیا

بزرگترین هتل دنیا

بزرگترین هتل دنیادیدگاه خود را بنویسید