خرید آنلاین بلیط قطار


اگر برای سفر به دنبال راهی ارزان و راحت هستید که در عین حال استرسی هم برایتان نداشته باشد، بدون شک قطار بهترین گزینه پیش روی شماست. در سفر با قطار نه لازم است مثل سفر با هواپیما نگران محدودیت های بار در فرودگاه باشید، نه نگران تأخیر یا حتی سقوط هواپیما و نقص فنی و فرود اضطراری! برای صرفه جویی در وقت و انتخاب مناسب ترین قطار، بهترین راه این است که راحت و آسوده پشت کامپیوتر خود بنشینید یا از گوشی موبایل و تبلت استفاده کنید و با خرید اینترنتی بلیط قطار از تراول اینتر برای سفر خود برنامه ریزی کنید.

خرید آنلاین بلیط قطار

خرید آنلاین بلیط قطار تراول اینتر بدون ثبت نام

1.گام نخست

برای رزرو بلیط قطار ، از منو گزینه بلیط قطار را انتخاب کرده و شهر مبداء و مقصد و همچنین تاریخ ، نوع بلیط و تعداد مسافران را انتخاب کنید و بر روی جستجوی بلیط کلیک کنید تا لیست از قطار ها نمایش داده شود

خرید آنلاین بلیط قطار تراول اینتر بدون ثبت نام

2.انتخاب

در مرحله دوم لیستی از قطارها بر اساس جستجوی شما نمایش داده می شود و تعداد نتیجه را در سمت راست می توانید مشاهده کنید .می توانید ترتیب نمایش بر اساس قیمت و ساعت حرکت انتخاب کنید .در منوی سمت راست می توانید لیست قطارها را بر اساس قیمت ، زمان حرکت و نوع قطار فیلتر نمائید.بر روی گزینه انتخاب کلیک کرده و ادامه را بزنید.

خرید آنلاین بلیط قطار تراول اینتر بدون ثبت نام

3.مشخصات مسافران

چنانچه قبلا از این سایت رزروی انجام داده باشید مسافران سابق را انتخاب کنید تا مشخصات شما به صورت خودکار درج شود.اگر فرد خارجی باشید گزینه خارجی را انتخاب نمائید تا فیلدهای مورد نظر را پر نمائید.در منو سمت راست قطار انتخابی و همچنین زمان باقیمانده شما نمایش داده می شود اگر از صحت قطار انتخابی خود اطمینان حاصل کردید با قوانین و مقررات موافقت کرده و دکمه ادامه را کلیک کنید.به خاطر داشته باشید قوانین و مقررات را حتما مطالعه فرمائید.

خرید آنلاین بلیط قطار تراول اینتر بدون ثبت نام

4.تائید اطلاعات

در این مرحله از فرآیند رزرو پیش فاکتور رزرو شما نمایش داده شده است و در منو سمت راست مشخصات قطار شما و زمان باقیمانده از فرایند رزرو هم نشان داده شده است.اگر قبلا در سایت عضو شده باشید می توانید گزینه رزرو به عنوان عضو را انتخاب کرده و از امکانات سایت بهره مند شوید.در غیر این صورت رزرو به عنوان کاربر مهمان را انتخاب کنید.برای دریافت نتیجه تراکنش وارد کردن مشخصات تماس الزامی می باشد.اطالعات تماس را وارد کرده و پرداخت را کلیک کنید.

خرید آنلاین بلیط قطار تراول اینتر بدون ثبت نام

5.انتخاب نحوه پرداخت

تراول اینتر این امکان را فراهم کرده تا با استفاده از اعتبار خود در سایت بلیط تهیه کنید.اگر گزینه کسر از اعتبار را انتخاب کنید از اعتبار شما کسر شده و بلیط شما در آن واحد صادر خواهد شد.و اگر پرداخت نقدی را انتخاب کنید به درگاه بانک ارجاع داده می شوید.

خرید آنلاین بلیط قطار تراول اینتر بدون ثبت نام

6.پرداخت و دانلود بلیط

در این مرحله شما بعد از پرداخت مبلغ مشخص شده در درگاه بانک و بازگشت به سایت میتوانید بلیط خود را دانلود کنید

البته قابل ذکر است که سایت تراول اینتر تنها سایتی است که بلیط قطار را بدون ثبت نام و در کوتاهترین زمان صادر میکند. زیرا برای رفاه حال مسافران امکان خرید بلیط قطار به عنوان کاربر مهمان در آن پیش بینی شده است. قابل ذکر است که شما با ثبت نام در تراول اینتر علاوه بر شرکت در جشنواره های تراول اینتر از یک محیط کاربری کامل برای بررسی و کنسلی بلیط هایی که امکان کنسل شدن دارند نیز برخوردار میشوید.

 

خرید بلیط قطار بدون ثبت نامدیدگاه خود را بنویسید