لوکوموتیوهای جدید Amtrak


مشتریان Amtrak   در نواحی مرکزی ایالات متحده آمریکا در حال حاضر ازلوکوموتیوهای کارآمد و سازگار با محیط زیست استفاده می کنند. لوکوموتیو های جدید که باهزینه 216.5 میلیون دلار در بودجه فدرال خریداری شده اند باعث کاهش 90 درصد در میزان انتشار و کاهش دو سوم مصرف سوخت در مقایسه با لوکوموتیو های قبلی شده است.

لوکوموتیوهای جدید Amtrak

لوکوموتیوهای جدید که در سال گذشته حدود 2.6 میلیون مسافر را جابجا کرده است، از شیکاگو خارج شده و مسافران را به محل های ایلینویز ، ویسکانسین ، همچنین میسوری و میشیگان منتقل می کنند.این لوکوموتیوهای جدید در یک کنفرانس خبری دریک ایستگاه اتحادیه شیکاگو به نمایش گذاشته شدند. مزایای دیگر این لوکوموتیوها شامل هزینه های نگهداری پایین و حرکت بی سر و صدای آنها است که با سرعت تا 125 مایل در ساعت، با شتاب و ترمز سریعتر عمل خواهند کرد.

دیوید سیمون، مدیر دفتر حمل و نقل راه آهن های محلی  و بندرگاه ها در بخش حمل و نقل ویسکانسین، گفت: "ما به دنبال به افزایش رو به رشد بهره وری و قابلیت اطمینان لوکوموتیو های بعدی هستیم. وی افزود لوکوموتیوهای سازگار با محیط زیست دیزل الکتریکی نیز در ماه های آوریل ومی به خطوط خدماتی راه آهن در کالیفرنیا اضافه شدند. عملکرد لوکوموتیو دیزلی الکتریکی به این معنی است که مصرف سوختی سه برابر کمتر از گالن های سوخت قابل مقایسه برای هر مسافر در خودروی شخصی است.همچین اضافه کرد که ما افتخار میکنیم از لوکوموتیوهایی استفاده میکنیم که کمترین آلودگی را برای محیط زیست دارد.اگر به ایالات متحده امریکا مسافرت کردید میتوانید برای تهیه بلیط این قطارها وارد سایت  Amtrak  شده و بلیط قطار را تهیه کنید.در ایران نیز برای تهیه بلیط قطار های داخلی میتوانید از سایت تراول اینتر بازدید نمایید.همچنین میتوانید تورهای داخلی و خارجی را در این وب سایت مشاهده نمایید.دیدگاه خود را بنویسید