کشتی های کروز


صنعت بین المللی کروز در سالهای اخیربه سرعت در حال گسترش است.  طبق گزارش انجمن بین المللی کروز (CLIA)،در آینده نزدیک انتظار می رود که این صنعت کشتی سازی 26 کشتی جدید را در سال 2017 تولید کند و به سراسر جهان ارسال کند چرا که کشتی های  کروز 3/25 میلیون مسافر را در هر سال جابجا میکنند.

کشتی های کروز

گزارش CLIA   نشان می دهد که انتظار می رود در مجموع 97 کشتی کروز جدید را در سال های آینده وارد صحنه کند و سرمایه گذاری تخمین زده شده برای تولید این کشتی ها  53 میلیارد دلار باشد.
همانطور که کشتی های جدید بیشتری وارد عرصه گردشگری می شوند، این صنعت بیشتر علاقه مند  است تا تجربه های جدیدی را برای مهمانان خود در سراسر جهان ارائه دهد . به منظور رعایت نیازهای تفریحی مختلف مسافران، کشتی های جدید کروز بسیارپیشرفته تروبا تکنولوژی جدید و درابعاد بزرگترو امکانات رفاهی لوکستری تولید میشوند. در اینجا ما یکی از بزرگترین کشتی های کروزشناور جهان را ارائه داده ایم، که از لحاظ اندازه و ظرفیت مسافرتی، در میان دیگران در سال 2017 دررتبه بندی بالاتری قرار دارد.

ممکن است فکر کنید کشتی های کروز لوکس قدیمی طرز کاری مانند بقیه داشته باشند، اما این کاملا درست نیست. کشتی های کروز مانند افراد، شخصیت های منحصر به فرد خود را دارند - و بعضی از آنها برای سبک تعطیلات شما مناسب تر از دیگران خواهد بود.

کشتی های کروز

Regent Seven Seas Explorer

ظرفیت مسافربین 542  تا 750 نفررا دارا میباشد. هنگامی که خطوط تولید کروز ، کشتی  لوکس  Regent Seven Seas Cruises را با نام " جستجوگر هفت دریا " در جولای 2016 راه اندازی کرد، به جهان اعلام کرد که " لوکس ترین  کشتی جهان ساخته شد." اکسپلورر به عنوان پرچمدار خط کروز ، نمونه هایی از غذاهای نفیس و فوق العاده را دارا میباشد. اگر به دنبال اقامت خارق العاده در دریا هستید، بیشتربه این کشتی تمرکز کنید .  فضای  بالکن ها حدود 55 تا 995 فوت مربع است که برخی از آپارتمانهای ساکن در Manhattan نیزاین نوع فضا را ندارند!). این کشتی دارای مقدار زیادی گرانیت و سنگ مرمر (نیمی از آن کارارا) است.به علاوه تقریبا 500 لوستر ساخته شده از کریستال و شیشه ای ساخت کشورچک در ساخت این کشتی بکار رفته است. عاشقان هنر از 2500 نمایش هنری در سراسر این کشتی لذت خواهند برد، از جمله برخی از نقاشی هایی توسط هنرمندان مختلف مانند ادوارد آرانز و پیکاسوبه چشم میخورد.

کشتی های کروز

 

نکته ای که در مورد غذا خوردن باید بدانید این است که این کشتی دارای رستوران های  فوق العاده ای  است. دو رستوران اصلی عبارتند از   Compass Rose و   La Veranda / Sette Mari که  La Veranda  برای صبحانه و ناهار است و پس از آن ازفضای  Sette Mari   برای خوردن شام با ارائه یک تجربه جدید استفاده میشود که شامل یک بوفه و همچنین یک منوی غذای خارق العاده میباشد که غذاهای فرانسوی معروفی در آن ارائه میشود.

برنامه سفر این کشتی کروز معروف در زمستان 7 شب سفر در دریای کارائیب و در تابستان 10 تا 14 شب در شمال اروپا و دریابی بالتیک، و مدیترانه است. این کشتی کروز دو کشتی اضافی در ناوگان خود به نام     Seven Seas Mariner دارد و Seven Seas Voyager -    برای مسافرت های اختصاصی و کوتاه خود دارد.دیدگاه خود را بنویسید