تور گردشگری ریلی تهران سوادکوه

تور گردشگری ریلی تهران سوادکوه

اعلام خبر فعالیت خط ثابت گردشگری ریلی تهران – سوادکوه که از 4 خرداد ماه آغاز می شود،علاقه مندان به شرکت در این تور را روانه آژانسهای گردشگری و سامانه های اینترنتی کرده است.

خبر فوق را مدیر کل نظارت و برنامه ریزی بر خدمات مسافری شرکت راه آهن اعلام داشته است و افزوده : این قطار به مدت دو هفته مورد آزمایش قرار داشته و اولین سفر خود را در تاریخ 4 خرداد 96 از تهران آغاز و تا سواد کوه ادامه پیدا می کند. ایستگاه های میانه این قطار گردشگری عبارتند از گرمسار و فیروزکوه.

وی با اشاره به چگونگی تهیه بلیط این قطار افزود : متقاضیان می توانند برای بدست آوردن بلیط این قطار به آژانس های گردشگری سراسر کشور و یا از طریق سامانه اینترنتی اقدام نمایند.

کاظمی منش گفت : مسافران پس از رسیدن به مقصد (ایستگاه سوادکوه) مورد پذیرایی قرار خواهند گرفت، و پس از گذراندن اوقات بعد از ظهر با قطار همان روز به تهران بازگشت خواهند داشت، تا اینکه شب در مقصد باشند. وی اضافه کرد: این مسیر در برخی نقاط آن دارای جاذبه های گردشگری است که قطار در آن نقاط توقف می کند تورلیدرTour Leader توضیحاتی در ارتباط با این جاذبه ها و اماکن خواهند داد.

پل های تاریخی ،طبیعت دست نخورده و بکر، تونل های زیبا ، از جمله این مناطق پر جاذبه هستند که در محدوده شوراب وجود دارد. مدیر کل نظارت و برنامه ریزی بر خدمات مسافری شرکت راه آهن همچنین اظهار داشت که این قطار در این منطقه به مدت یک ساعت توقف می کند تا مسافران بتوانند از آن لذت ببرند و وعده داد که این تور تا آخر مهر ماه دایر می باشد و ما در نظر داریم آنرا تا سه نوبت در هفته ، پس از ماه مبارک رمضان ، گسترش دهیم.

تراول اینتر بعنوان یکی از شاخص ترین آژانس ها در پی گسترش کادر فنی خود جهت تسهیل کار مسافران محترم، آمادگی دارد که با جدیدترین سیستم ها در دنیای مجازی اینترنت، شرایط را برای خریدبلیط قطار و خرید بلیط اتوبوس و همینطور بلیط هواپیما سیستمی و پرواز چارتری هر چه ساده تر سازد.


در صورتی که این مطلب برایتان مفید بوده است میتوانید آن را به اشتراک بگذارید یا به این صفحه امتیاز دهید.