منتخب تحریریه

لیست قیمت حمل خودرو با قطار

طبق اعلام شرکت رجاء در حال حاضر حرکت قطارهایی که توانایی حمل خودرو دارند در 30 مسیر متفاوت انجام می‌گیرد و به دنبال آن نرخ‌هایی برای جابه‌جایی این خودروها در نظر گرفته شده که در ازای مسافت حمل خودرو متفاوت است.
ادامه مطلب >>

بلیط اتوبوس استانبول ترکیه

امروزه بلیط الکترونیکی سختی تهیه بلیط را برای مسافران آسان کرده است.با توجه به فروش بلیط اتوبوس خارجی در سایت تراول اینترمسافران محترم به راحتی میتوانند بلیط اتوبوس استانبول ترکیه را خریداری نمایند.
ادامه مطلب >>

قوانین و قیمت عوارض خروج از کشور

هر فرد ایرانی جهت خروج از کشور می بایست مبلغی را بعنوان عوارض خروج از کشور بپردازد. در این مقاله به بررسی قوانین و مقررات پرداخت عوارض خروج از کشور، شرایط معافیت از پرداخت عوارض خروج از کشور،قیمت عوارض خروج از کشور و محلهای پرداخت عوارض خروج از کشور خواهیم پرداخت.اگر قصد مسافرت به خارج از کشور را دارید پس با ما همراه باشید.
ادامه مطلب >>

قطارهای ویژه غدیر

شرکت ریل ترابرسبا درتاریخ شهریور1388 پس ازتحصیل مجوزهای لازم باهدف فعالیت درزمینه حمل ونقل ریلی درمسیرهای تهران_مشهد تهران_اهواز و بالعکس باخرید 50 واگن مسافری آغاز بکارکرد
ادامه مطلب >>

مسیر و ایستگاههای قطار حومه ای ایران

دانستن و داشتن آگاهی از خطوط ریلی موجود و فعال در کشور این امکان رابه شما می دهد تا با تنوع بیشتری دست به انتخاب بزنید. در این مقاله کلیه مسیرهای ریلی حومه کشور را جهت اطلاع شما آورده ایم . با تراول اینتر همراه باشید.
ادامه مطلب >>

خرید بلیط اتوبوس ارومیه وان

بعضی ازهمسایگان کشو ترکیه ترجیح میدهند به جای خریدبلیط اتوبوس از وسیله شخصی خود برای مسافرت استفاده کنند.این کار شاید گزینه راحتی برای مسافرت به ترکیه باشد ولی معایبی نیزشامل خستگی راننده دراثررانندگی طولانی،عدم اطمینان راننده به مسیرهای جدیدوعومل جانبی دیگرهمراه داشته باشد . بنابراین میتوانید به راحتی از شهر خود وتنها با چند کلیک بلیط اتوبوس به کشورترکیه راتهیه کنید.
ادامه مطلب >>

راه اندازي اولين قطار گردشگری تبریز-مرز رازی در این هفته

مرز رازی خوی یا گمرک رازی خوی در بخش قطور واقع درشهرستان خوی در فاصله ۷۵ کیلومتری شهر خوی و ۵ کیلومتری شهر قطور و در مرز ایران با ترکیه قرار دارد.
ادامه مطلب >>

بلیط اتوبوس تفلیس گرجستان

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس یکی از خدماتی است که در سایت تراول اینتر موجود میباشد.اما چند صباحی است که بلیط اتوبوس تفلیس گرجستان نیز به این خدمت اضافه شده است.
ادامه مطلب >>

بلیط اتوبوس آنکارای ترکیه

امروزه به دلیل مشغله زیاد به ندرت کسی را میتوان پیدا کرد که تمایل داشته باشد وقت زیادی را صرف خرید بلیط اتوبوس کند.مراجعه به ترمینالهای اتوبوسرانی یا مراکز فروش بلیط اتوبوس، معمولا زمانبربوده و حتی مسافران اطلاعات دقیقی از خدمات سرویس ها وامکان  تصور فضای داخل اتوبوس و چیدمان صندلی ها را ندارند، و این موضوع سردر گمی مسافران را به دنبال خواهد داشت.
ادامه مطلب >>